Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna prelivka iz makovih semen ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se kremna prelivka iz makovih semen uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremna prelivka iz makovih semen je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 350 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 16g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 15g |
| Vlaknine | 0.5g |
| Topne | 0.2g |
| Netopne | 0.4g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 30g |
| Nasičene | 3g |
| Nenasičene | 27g |
| Natrij | 600mg |
kremna prelivka iz makovih semen ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremna prelivka iz makovih semen ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremna prelivka iz makovih semen ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →