Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Palmové srdce má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 3 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa Palmové srdce zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Palmové srdce je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 36 kcal |
| Sacharidy | 7.2g |
| Cukry (celkom) | 1.4g |
| Prirodzené | 1.4g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 3.6g |
| Rozpustná | 1.1g |
| Nerozpustná | 2.5g |
| Bielkoviny | 2.7g |
| Tuky | 0.3g |
| Nasýtené | 0.1g |
| Nenasýtené | 0.2g |
| Sodík | 622mg |
Palmové srdce má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 3 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Palmové srdce má nízky glykemický index (35), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Palmové srdce má glykemickú záťaž 3 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →