Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Paccheri má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 52 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Paccheri zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Paccheri môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 357 kcal |
| Sacharidy | 74g |
| Cukry (celkom) | 2.5g |
| Prirodzené | 2.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 3g |
| Rozpustná | 0.9g |
| Nerozpustná | 2.1g |
| Bielkoviny | 12g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasýtené | 0.3g |
| Nenasýtené | 1.2g |
| Sodík | 5mg |
Paccheri má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 52 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Paccheri má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Paccheri má glykemickú záťaž 52 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →