Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocný džem (len ovocie, jablčný pektín, bez pridaného cukru) má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Ovocný džem (len ovocie, jablčný pektín, bez pridaného cukru) zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovocný džem (len ovocie, jablčný pektín, bez pridaného cukru) je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 140 kcal |
| Sacharidy | 35g |
| Cukry (celkom) | 30g |
| Prirodzené | 30.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 0.5g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0.2g |
| Sodík | 5mg |
Ovocný džem (len ovocie, jablčný pektín, bez pridaného cukru) má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný džem (len ovocie, jablčný pektín, bez pridaného cukru) má nízky glykemický index (50), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovocný džem (len ovocie, jablčný pektín, bez pridaného cukru) má glykemickú záťaž 18 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →