Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Organický trstinový sirup má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 52 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Organický trstinový sirup zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Organický trstinový sirup je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 320 kcal |
| Sacharidy | 80g |
| Cukry (celkom) | 80g |
| Prirodzené | 0.0g |
| Pridané | 80g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0g |
| Sodík | 10mg |
Organický trstinový sirup má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 52 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Organický trstinový sirup má stredný glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Organický trstinový sirup má glykemickú záťaž 52 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →