Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Organické čokoládové kúsky má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 29 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Organické čokoládové kúsky zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Organické čokoládové kúsky je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 480 kcal |
| Sacharidy | 65g |
| Cukry (celkom) | 48g |
| Prirodzené | 3.0g |
| Pridané | 45g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 2.1g |
| Nerozpustná | 4.9g |
| Bielkoviny | 4.5g |
| Tuky | 23g |
| Nasýtené | 14g |
| Nenasýtené | 8g |
| Sodík | 10mg |
Organické čokoládové kúsky má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 29 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Organické čokoládové kúsky má nízky glykemický index (45), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Organické čokoládové kúsky má glykemickú záťaž 29 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →