Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Palmový cukor má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 32 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Palmový cukor zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Palmový cukor je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 375 kcal |
| Sacharidy | 92g |
| Cukry (celkom) | 92g |
| Prirodzené | 92.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0.2g |
| Rozpustná | 0.1g |
| Nerozpustná | 0.1g |
| Bielkoviny | 0.5g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasýtené | 0.1g |
| Nenasýtené | 0.1g |
| Sodík | 30mg |
Palmový cukor má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 32 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Palmový cukor má nízky glykemický index (35), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Palmový cukor má glykemickú záťaž 32 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →