Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Organické prepeličie vajcia má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Organické prepeličie vajcia zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Organické prepeličie vajcia je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 158 kcal |
| Sacharidy | 0.4g |
| Cukry (celkom) | 0.4g |
| Prirodzené | 0.4g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 13g |
| Tuky | 11.1g |
| Nasýtené | 3.6g |
| Nenasýtené | 7.5g |
| Sodík | 141mg |
Organické prepeličie vajcia má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Organické prepeličie vajcia má nízky glykemický index (0), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Organické prepeličie vajcia má glykemickú záťaž 0 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →