Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Orechový koláč má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 33 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Orechový koláč zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Orechový koláč je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 430 kcal |
| Sacharidy | 50g |
| Cukry (celkom) | 25g |
| Prirodzené | 5.0g |
| Pridané | 20g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bielkoviny | 6g |
| Tuky | 24g |
| Nasýtené | 8g |
| Nenasýtené | 14g |
| Sodík | 220mg |
Orechový koláč má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 33 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Orechový koláč má stredný glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Orechový koláč má glykemickú záťaž 33 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →