Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
orechové maslo s nesladeným kakaom má glykemický index 20, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými nuts sa orechové maslo s nesladeným kakaom zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
orechové maslo s nesladeným kakaom je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 570 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkom) | 4g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 8g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 15g |
| Tuky | 48g |
| Nasýtené | 8g |
| Nenasýtené | 38g |
| Sodík | 5mg |
orechové maslo s nesladeným kakaom má glykemický index 20, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
orechové maslo s nesladeným kakaom má nízky glykemický index (20), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
orechové maslo s nesladeným kakaom má glykemickú záťaž 2 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →