Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Orechové krekry má glykemický index 80, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 61 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Orechové krekry zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Orechové krekry môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 440 kcal |
| Sacharidy | 76g |
| Cukry (celkom) | 2g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 12g |
| Nasýtené | 1g |
| Nenasýtené | 11g |
| Sodík | 600mg |
Orechové krekry má glykemický index 80, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 61 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Orechové krekry má vysoký glykemický index (80). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Orechové krekry má glykemickú záťaž 61 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →