Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Orechová tyčinka s džemom má glykemický index 40, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Orechová tyčinka s džemom zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Orechová tyčinka s džemom je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 390 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkom) | 18g |
| Prirodzené | 18.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 18g |
| Nasýtené | 2.5g |
| Nenasýtené | 14g |
| Sodík | 30mg |
Orechová tyčinka s džemom má glykemický index 40, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Orechová tyčinka s džemom má nízky glykemický index (40), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Orechová tyčinka s džemom má glykemickú záťaž 18 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →