Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Proszek do galaretki pomarańczowej ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 13 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Proszek do galaretki pomarańczowej plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Proszek do galaretki pomarańczowej może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 75 kcal |
| Węglowodany | 18g |
| Cukry (wszystkie) | 17g |
| Naturalne | 0.0g |
| Dodane | 17g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 1g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 60mg |
Proszek do galaretki pomarańczowej ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 13 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Proszek do galaretki pomarańczowej ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Proszek do galaretki pomarańczowej ma ładunek glikemiczny 13 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →