Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Produkt mleczny ma indeks glikemiczny 47, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 2.3 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii dairy, Produkt mleczny plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Produkt mleczny to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 61 kcal |
| Węglowodany | 4.8g |
| Cukry (wszystkie) | 4.8g |
| Naturalne | 4.8g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 3.2g |
| Tłuszcze | 3.3g |
| Nasycone | 1.9g |
| Nienasycone | 1.4g |
| Sód | 43mg |
Produkt mleczny ma indeks glikemiczny 47, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 2.3 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Produkt mleczny ma niski indeks glikemiczny (47), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Produkt mleczny ma ładunek glikemiczny 2.3 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →