Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Pomidory suszone na słońcu ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 20 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii vegetables, Pomidory suszone na słońcu plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Pomidory suszone na słońcu to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 258 kcal |
| Węglowodany | 55.8g |
| Cukry (wszystkie) | 37.6g |
| Naturalne | 37.6g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 12.3g |
| Rozpuszczalny | 3.7g |
| Nierozpuszczalny | 8.6g |
| Białko | 14.1g |
| Tłuszcze | 2.97g |
| Nasycone | 0.4g |
| Nienasycone | 2.57g |
| Sód | 156mg |
Pomidory suszone na słońcu ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 20 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Pomidory suszone na słońcu ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Pomidory suszone na słońcu ma ładunek glikemiczny 20 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →