Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Polewa z mleka sojowego ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 23 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Polewa z mleka sojowego plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Polewa z mleka sojowego jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 180 kcal |
| Węglowodany | 35g |
| Cukry (wszystkie) | 28g |
| Naturalne | 3.0g |
| Dodane | 25g |
| Błonnik | 0.3g |
| Rozpuszczalny | 0.1g |
| Nierozpuszczalny | 0.2g |
| Białko | 2g |
| Tłuszcze | 3g |
| Nasycone | 0.4g |
| Nienasycone | 2.6g |
| Sód | 60mg |
Polewa z mleka sojowego ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 23 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Polewa z mleka sojowego ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Polewa z mleka sojowego ma ładunek glikemiczny 23 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →