Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśniki ma indeks glikemiczny 67, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 24 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Naleśniki plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśniki jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 220 kcal |
| Węglowodany | 36g |
| Cukry (wszystkie) | 8g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 6g |
| Błonnik | 1.1g |
| Rozpuszczalny | 0.3g |
| Nierozpuszczalny | 0.8g |
| Białko | 6g |
| Tłuszcze | 6g |
| Nasycone | 2.2g |
| Nienasycone | 3.2g |
| Sód | 430mg |
Naleśniki ma indeks glikemiczny 67, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 24 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśniki ma umiarkowany indeks glikemiczny (67). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Naleśniki ma ładunek glikemiczny 24 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →