Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Makaron farfalle al dente ma indeks glikemiczny 50, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 15 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Makaron farfalle al dente plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Makaron farfalle al dente to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 150 kcal |
| Węglowodany | 30g |
| Cukry (wszystkie) | 0.6g |
| Naturalne | 0.6g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.8g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1.3g |
| Białko | 5g |
| Tłuszcze | 0.7g |
| Nasycone | 0.1g |
| Nienasycone | 0.6g |
| Sód | 1mg |
Makaron farfalle al dente ma indeks glikemiczny 50, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 15 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Makaron farfalle al dente ma niski indeks glikemiczny (50), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Makaron farfalle al dente ma ładunek glikemiczny 15 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →