Lody kaimaki

GI 65 · UmiarkowanyŁG 18 / 100 g2/10

Średni IG

65 GI

ŁG 18 na 100 g

Wynik Logi 2/10
  • Contains some protein
  • High added sugar content

Lody kaimaki ma indeks glikemiczny 65 (Umiarkowany).

Zaktualizowano 10 wrz 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Zamiast tego

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Lody kaimaki to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

210
Kalorie
28 g
Węglowodany
3.5 g
Białko
9 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie210 kcal
Węglowodany28 g
Cukry (wszystkie)24 g
Naturalne4 g
Dodane20 g
Błonnik0.3 g
Rozpuszczalny0.1 g
Nierozpuszczalny0.2 g
Białko3.5 g
Tłuszcze9 g
Nasycone5.5 g
Nienasycone3.5 g
Sód60 mg

Poziom przetworzenia

90%
Wysoko przetworzony
Dlaczego taki wynik?
  • Contains some protein
  • Source of calcium
  • High added sugar content
  • High glycemic load
  • Ultra-processed

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Lody kaimaki

Alergeny

Zawiera: mleko

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Lody kaimaki?

Lody kaimaki ma indeks glikemiczny 65 (Umiarkowany) i ładunek glikemiczny 18 na 100 g.

Czy Lody kaimaki jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Lody kaimaki ma średni indeks glikemiczny (65). Nadaje się w umiarkowanych ilościach, najlepiej z białkiem lub tłuszczem; alternatywą o niższym ładunku jest Mus czekoladowy z awokado (z owocem mnicha).

Jak Lody kaimaki wpływa na poziom cukru we krwi?

Lody kaimaki ma ładunek glikemiczny 18 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Lody kaimaki w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.