Burakowa pasta

Burakowa pasta

GI 55 · UmiarkowanyŁG 2.3 / łyżka6.5/10

Średni IG

55 GI

ŁG 2.3 na typowa łyżka (15 g) · ŁG 15 na 100 g

Wynik Logi 6.5/10
  • Niska zawartość tłuszczu
  • Średni ładunek glikemiczny

Burakowa pasta ma indeks glikemiczny 55 (Umiarkowany). Jedna typowa łyżka (15 g) dodaje ładunek glikemiczny 2.3.

Zaktualizowano 2 paź 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Zamiast tego

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Burakowa pasta to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

140
Kalorie
27 g
Węglowodany
4.5 g
Białko
1.2 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie140 kcal
Węglowodany27 g
Cukry (wszystkie)2.5 g
Naturalne2.5 g
Dodane0 g
Błonnik2.5 g
Rozpuszczalny0.8 g
Nierozpuszczalny1.8 g
Białko4.5 g
Tłuszcze1.2 g
Nasycone0.2 g
Nienasycone1 g
Sód10 mg

Poziom przetworzenia

55%
Umiarkowany
Dlaczego taki wynik?
  • Niska zawartość tłuszczu
  • Brak cukrów dodanych
  • Umiarkowany indeks glikemiczny
  • Średni ładunek glikemiczny
  • Stosunkowo mało błonnika
  • Niska zawartość białka

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Burakowa pasta

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Burakowa pasta?

Burakowa pasta ma indeks glikemiczny 55 (Umiarkowany). Jedna typowa łyżka (15 g) ma ładunek glikemiczny 2.3; na 100 g ładunek glikemiczny wynosi 15.

Czy Burakowa pasta jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Burakowa pasta ma średni indeks glikemiczny (55). Nadaje się w umiarkowanych ilościach, najlepiej z białkiem lub tłuszczem; alternatywą o niższym ładunku jest Cukinia spaghetti.

Jak Burakowa pasta wpływa na poziom cukru we krwi?

Burakowa pasta ma ładunek glikemiczny 15 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Burakowa pasta w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.