Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Bułka słonecznikowa ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 34 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka słonecznikowa plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka słonecznikowa może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 310 kcal |
| Węglowodany | 48g |
| Cukry (wszystkie) | 3.5g |
| Naturalne | 2.5g |
| Dodane | 1g |
| Błonnik | 4.5g |
| Rozpuszczalny | 1.3g |
| Nierozpuszczalny | 3.2g |
| Białko | 10g |
| Tłuszcze | 8g |
| Nasycone | 1.2g |
| Nienasycone | 6.5g |
| Sód | 480mg |
Bułka słonecznikowa ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 34 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka słonecznikowa ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bułka słonecznikowa ma ładunek glikemiczny 34 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →