Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Bułka pełnoziarnista z twarogiem i owocami ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 18 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka pełnoziarnista z twarogiem i owocami plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka pełnoziarnista z twarogiem i owocami jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 210 kcal |
| Węglowodany | 33g |
| Cukry (wszystkie) | 7g |
| Naturalne | 7.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 5g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 9g |
| Tłuszcze | 4g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 2g |
| Sód | 220mg |
Bułka pełnoziarnista z twarogiem i owocami ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 18 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka pełnoziarnista z twarogiem i owocami ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Bułka pełnoziarnista z twarogiem i owocami ma ładunek glikemiczny 18 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →