Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Bułka brioche ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 36 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka brioche plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka brioche może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 330 kcal |
| Węglowodany | 52g |
| Cukry (wszystkie) | 8g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 6g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 8g |
| Tłuszcze | 9g |
| Nasycone | 5g |
| Nienasycone | 3g |
| Sód | 400mg |
Bułka brioche ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 36 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka brioche ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bułka brioche ma ładunek glikemiczny 36 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →