Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Yoghurt 2% vet heeft een glycemische index van 27, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Yoghurt 2% vet tot de laagste op glycemische index.
Yoghurt 2% vet is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 52 kcal |
| Koolhydraten | 4g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 4.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 4.3g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 1.3g |
| Onverzadigd | 0.7g |
| Natrium | 50mg |
Yoghurt 2% vet heeft een glycemische index van 27, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Yoghurt 2% vet heeft een lage glycemische index (27), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Yoghurt 2% vet heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →