Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
witte moerbei heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort witte moerbei tot de laagste op glycemische index.
witte moerbei is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 75g |
| Suikers (totaal) | 38g |
| Natuurlijk | 38.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 12g |
| Oplosbaar | 3.6g |
| Onoplosbaar | 8.4g |
| Eiwit | 3.5g |
| Vet | 2.6g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 10mg |
witte moerbei heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
witte moerbei heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
witte moerbei heeft een glycemische last van 30 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →