Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wei-pannenkoeken heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wei-pannenkoeken boven gemiddeld op glycemische index.
Wei-pannenkoeken is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 180 kcal |
| Koolhydraten | 20g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 1g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 13g |
| Vet | 5g |
| Verzadigd | 1.5g |
| Onverzadigd | 2.5g |
| Natrium | 320mg |
Wei-pannenkoeken heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Wei-pannenkoeken heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wei-pannenkoeken heeft een glycemische last van 11 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →