Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
vullingdeeg heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort vullingdeeg boven gemiddeld op glycemische index.
vullingdeeg is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 60g |
| Suikers (totaal) | 45g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 40g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 3g |
| Vet | 18g |
| Verzadigd | 8g |
| Onverzadigd | 9g |
| Natrium | 80mg |
vullingdeeg heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
vullingdeeg heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
vullingdeeg heeft een glycemische last van 39 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →