Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Suikervrije koekjes heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Suikervrije koekjes tot de laagste op glycemische index.
Suikervrije koekjes is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 65g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 4g |
| Oplosbaar | 1.2g |
| Onoplosbaar | 2.8g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 16g |
| Verzadigd | 6g |
| Onverzadigd | 8g |
| Natrium | 350mg |
Suikervrije koekjes heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Suikervrije koekjes heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Suikervrije koekjes heeft een glycemische last van 29 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →