Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Suikervrije Griekse yoghurt met gemengde noten en zaden heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Suikervrije Griekse yoghurt met gemengde noten en zaden tot de laagste op glycemische index.
Suikervrije Griekse yoghurt met gemengde noten en zaden is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 150 kcal |
| Koolhydraten | 6g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 9g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 6g |
| Natrium | 45mg |
Suikervrije Griekse yoghurt met gemengde noten en zaden heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Suikervrije Griekse yoghurt met gemengde noten en zaden heeft een lage glycemische index (20), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Suikervrije Griekse yoghurt met gemengde noten en zaden heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →