Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
suikervrije appelmoes heeft een glycemische index van 53, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort suikervrije appelmoes tot de laagste op glycemische index.
suikervrije appelmoes is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 44 kcal |
| Koolhydraten | 11.3g |
| Suikers (totaal) | 9.5g |
| Natuurlijk | 9.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.2g |
| Oplosbaar | 0.4g |
| Onoplosbaar | 0.8g |
| Eiwit | 0.2g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 1mg |
suikervrije appelmoes heeft een glycemische index van 53, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
suikervrije appelmoes heeft een lage glycemische index (53), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
suikervrije appelmoes heeft een glycemische last van 6 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →