Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Steamed Bun Dough heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 36 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Steamed Bun Dough tot de hoogste op glycemische index.
Steamed Bun Dough kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 240 kcal |
| Koolhydraten | 48g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.6g |
| Natrium | 350mg |
Steamed Bun Dough heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 36 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Steamed Bun Dough heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Steamed Bun Dough heeft een glycemische last van 36 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →