Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
spinazie en bloemkool flatbread heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort spinazie en bloemkool flatbread boven gemiddeld op glycemische index.
spinazie en bloemkool flatbread is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 170 kcal |
| Koolhydraten | 28g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 4g |
| Oplosbaar | 1.2g |
| Onoplosbaar | 2.8g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 2.5g |
| Natrium | 250mg |
spinazie en bloemkool flatbread heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
spinazie en bloemkool flatbread heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
spinazie en bloemkool flatbread heeft een glycemische last van 12 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →