Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
speltpasta heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort speltpasta tot de laagste op glycemische index.
speltpasta is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 70g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6g |
| Oplosbaar | 1.8g |
| Onoplosbaar | 4.2g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 5mg |
speltpasta heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
speltpasta heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
speltpasta heeft een glycemische last van 32 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →