Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
speltbroodje heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort speltbroodje boven gemiddeld op glycemische index.
speltbroodje is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 48g |
| Suikers (totaal) | 2.5g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0.5g |
| Vezels | 4.5g |
| Oplosbaar | 1.3g |
| Onoplosbaar | 3.2g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 450mg |
speltbroodje heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
speltbroodje heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
speltbroodje heeft een glycemische last van 29 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →