Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spelt-zuurkool dumplings heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 16 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Spelt-zuurkool dumplings boven gemiddeld op glycemische index.
Spelt-zuurkool dumplings is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 160 kcal |
| Koolhydraten | 30g |
| Suikers (totaal) | 2.2g |
| Natuurlijk | 2.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3.5g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 4.5g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 420mg |
Spelt-zuurkool dumplings heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 16 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Spelt-zuurkool dumplings heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Spelt-zuurkool dumplings heeft een glycemische last van 16 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →