Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongezouten, licht gekruide amandelen, walnoten en cashewnoten mix heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort Ongezouten, licht gekruide amandelen, walnoten en cashewnoten mix tot de laagste op glycemische index.
Ongezouten, licht gekruide amandelen, walnoten en cashewnoten mix is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 620 kcal |
| Koolhydraten | 18g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 4.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 17g |
| Vet | 55g |
| Verzadigd | 7g |
| Onverzadigd | 45g |
| Natrium | 5mg |
Ongezouten, licht gekruide amandelen, walnoten en cashewnoten mix heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Ongezouten, licht gekruide amandelen, walnoten en cashewnoten mix heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Ongezouten, licht gekruide amandelen, walnoten en cashewnoten mix heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →