Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongezoete tahin heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort Ongezoete tahin tot de laagste op glycemische index.
Ongezoete tahin is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 595 kcal |
| Koolhydraten | 16g |
| Suikers (totaal) | 0.3g |
| Natuurlijk | 0.3g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 9g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 17g |
| Vet | 53g |
| Verzadigd | 7g |
| Onverzadigd | 46g |
| Natrium | 16mg |
Ongezoete tahin heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Ongezoete tahin heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Ongezoete tahin heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →