Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongefilterde appelciderazijn heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort Ongefilterde appelciderazijn tot de laagste op glycemische index.
Ongefilterde appelciderazijn is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 21 kcal |
| Koolhydraten | 0.9g |
| Suikers (totaal) | 0.4g |
| Natuurlijk | 0.4g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 5mg |
Ongefilterde appelciderazijn heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Ongefilterde appelciderazijn heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Ongefilterde appelciderazijn heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →