Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Nut-thins heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 61 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Nut-thins tot de hoogste op glycemische index.
Nut-thins kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 440 kcal |
| Koolhydraten | 76g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 1g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 12g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 11g |
| Natrium | 600mg |
Nut-thins heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 61 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Nut-thins heeft een hoge glycemische index (80). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Nut-thins heeft een glycemische last van 61 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →