Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Notenboter en Griekse yoghurt dip heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Notenboter en Griekse yoghurt dip tot de laagste op glycemische index.
Notenboter en Griekse yoghurt dip is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 180 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 4.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 11g |
| Vet | 12g |
| Verzadigd | 3g |
| Onverzadigd | 8g |
| Natrium | 60mg |
Notenboter en Griekse yoghurt dip heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Notenboter en Griekse yoghurt dip heeft een lage glycemische index (20), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Notenboter en Griekse yoghurt dip heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →