Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Natuuryoghurt met cacao en koffie heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Natuuryoghurt met cacao en koffie tot de laagste op glycemische index.
Natuuryoghurt met cacao en koffie is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 65 kcal |
| Koolhydraten | 5.5g |
| Suikers (totaal) | 4.5g |
| Natuurlijk | 4.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.2g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 5.2g |
| Vet | 2.2g |
| Verzadigd | 1.3g |
| Onverzadigd | 0.9g |
| Natrium | 45mg |
Natuuryoghurt met cacao en koffie heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Natuuryoghurt met cacao en koffie heeft een lage glycemische index (30), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Natuuryoghurt met cacao en koffie heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →