Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
natuurlijke zoetstof heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 45 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort natuurlijke zoetstof boven gemiddeld op glycemische index.
natuurlijke zoetstof is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 300 kcal |
| Koolhydraten | 82g |
| Suikers (totaal) | 82g |
| Natuurlijk | 82.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.2g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.1g |
| Eiwit | 0.3g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 10mg |
natuurlijke zoetstof heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 45 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
natuurlijke zoetstof heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
natuurlijke zoetstof heeft een glycemische last van 45 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →