Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bietengroen heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort bietengroen tot de laagste op glycemische index.
bietengroen is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 22 kcal |
| Koolhydraten | 4.3g |
| Suikers (totaal) | 0.5g |
| Natuurlijk | 0.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3.7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 2.2g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0.03g |
| Onverzadigd | 0.17g |
| Natrium | 226mg |
bietengroen heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
bietengroen heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
bietengroen heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →