Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Biet en spinaziesoep heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Biet en spinaziesoep tot de laagste op glycemische index.
Biet en spinaziesoep is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 35 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 3.5g |
| Natuurlijk | 3.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 1.5g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.05g |
| Onverzadigd | 0.25g |
| Natrium | 120mg |
Biet en spinaziesoep heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Biet en spinaziesoep heeft een lage glycemische index (30), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Biet en spinaziesoep heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →