Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bevroren aardappelpuree heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Bevroren aardappelpuree tot de hoogste op glycemische index.
Bevroren aardappelpuree kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 90 kcal |
| Koolhydraten | 16g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.45g |
| Onoplosbaar | 1.05g |
| Eiwit | 2g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 1.5g |
| Onverzadigd | 1g |
| Natrium | 300mg |
Bevroren aardappelpuree heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Bevroren aardappelpuree heeft een hoge glycemische index (80). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Bevroren aardappelpuree heeft een glycemische last van 13 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →