Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bessensmaak heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 44 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort bessensmaak tot de hoogste op glycemische index.
bessensmaak kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 60g |
| Suikers (totaal) | 55g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 55g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 10mg |
bessensmaak heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 44 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
bessensmaak heeft een hoge glycemische index (80). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
bessensmaak heeft een glycemische last van 44 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →