Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bbq-marinade heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 24 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort bbq-marinade boven gemiddeld op glycemische index.
bbq-marinade is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 180 kcal |
| Koolhydraten | 40g |
| Suikers (totaal) | 32g |
| Natuurlijk | 4.0g |
| Toegevoegd | 28g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 1g |
| Vet | 1g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 0.8g |
| Natrium | 1200mg |
bbq-marinade heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 24 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
bbq-marinade heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
bbq-marinade heeft een glycemische last van 24 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →