Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
barbecue gehaktbrood heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere meat scoort barbecue gehaktbrood tot de laagste op glycemische index.
barbecue gehaktbrood is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 220 kcal |
| Koolhydraten | 13g |
| Suikers (totaal) | 5g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 3g |
| Vezels | 1.2g |
| Oplosbaar | 0.4g |
| Onoplosbaar | 0.8g |
| Eiwit | 15g |
| Vet | 12g |
| Verzadigd | 4.5g |
| Onverzadigd | 6g |
| Natrium | 650mg |
barbecue gehaktbrood heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
barbecue gehaktbrood heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
barbecue gehaktbrood heeft een glycemische last van 6 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →