Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bananenpoeder heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 55 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort bananenpoeder boven gemiddeld op glycemische index.
bananenpoeder is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 346 kcal |
| Koolhydraten | 88g |
| Suikers (totaal) | 47g |
| Natuurlijk | 47.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 9.9g |
| Oplosbaar | 3g |
| Onoplosbaar | 6.9g |
| Eiwit | 3.9g |
| Vet | 1.2g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 0.8g |
| Natrium | 3mg |
bananenpoeder heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 55 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
bananenpoeder heeft een matige glycemische index (62). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
bananenpoeder heeft een glycemische last van 55 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →