Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Banaan Chocolade Clif Bar heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 36 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Banaan Chocolade Clif Bar boven gemiddeld op glycemische index.
Banaan Chocolade Clif Bar is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 390 kcal |
| Koolhydraten | 65g |
| Suikers (totaal) | 25g |
| Natuurlijk | 7.0g |
| Toegevoegd | 18g |
| Vezels | 4g |
| Oplosbaar | 1.2g |
| Onoplosbaar | 2.8g |
| Eiwit | 10g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 4.5g |
| Natrium | 200mg |
Banaan Chocolade Clif Bar heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 36 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Banaan Chocolade Clif Bar heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Banaan Chocolade Clif Bar heeft een glycemische last van 36 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →